Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Attend CS

Vanaf€ 699,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Attend CS · € 699 · Lease a Bike

€ 13,62netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Attend CS 3 GTS GB. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
M, L, XL, XXL
Kleuren
Concrete
Frame
ALUXX-Grade Aluminum
Voorvork
ARX(CITY)700C AL6061
Stuur
Giant City Handlebar (HB-T320)
Stuurpen
Alloy
Zadelpen
Rigid MSP-AD605
Zadel
Velo Comfort
Pedalen
Giant City LU-T9
Shifters
Shimano Nexus 3 Revo shifter
Achterderailleur
N/A
Remmen
Shimano Rollerbrake C3000
Remhendels
Tektro CL530
Cassette
Shimano FOR INTERNAL HUB 18T
Aandrijving
KMC S1 RB
Crankset
Prowheel 38T PRA-11C[92] W/CG
Velgen
Giant GX06 700C
Naven
Front: Shimano hub dynamo DH-C6000 / Rear: SG3R40 3speed
Spaken
Stainless W/12MM NIPPLE
Banden
CST REACH 700\*35 BLK
Bottom Bracket
FP-B902W
Verlichting
Front: Spanninga Galeo (dynamo) / Rear: Spanninga Vivo XB (batteries)
Drager
Massload CL646 incl. MIK

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

MLXLXXL
Lichaamslengte168–178 cm176–185 cm183–193 cm190–205 cm
A Zitbuis lengte (mm)500550600650
B Zitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)580595610640
D Balhoofdbuis Lengte (mm)160175190205
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Vork Sprong (mm)42424242
G Naloop (mm)95959595
H Wielbasis (mm)1098111511301145
I Liggende achtervork lengte (mm)455455455455
J Bottom Bracket Drop (mm)70707070
K Stack (mm)643657671689
L Reach (mm)383394405416
M Stand Over Height (mm)783817852610
N Stuur breedte (mm)600600600
O Stuurpen Lengte (mm)100100110110
P Cranklengte (mm)170170175175
Q Wielmaat700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Attend CS

€ 699

Aanvragen