Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

NewTour E+ 3 LST

€ 2.699,00

Adviesprijs met 500 Wh accu

Kleur: Kelp Forest

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Accu

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

NewTour E+ 3 LST · 500 Wh · € 2.699 · Lease a Bike

€ 52,60netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
Giant SyncDrive Core2 55Nm, PedalPlus 6-Sensor technology
Bedieningsunit
Giant RideControl Dash 2, Smart Assist automatische ondersteuning, 5 ondersteuningsstanden
Display
Giant RideControl Dash 2, full color LCD display
Accu
Persoonlijke accukeuze: 500 Wh, 625 Wh of 800 Wh accu (adviesprijs op basis van 500 Wh)
Lader
Giant EnergyPak 4A smart charger
Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Kelp Forest
Frame
ALUXX aluminium, lage instap, geïntegreerde accu, semi-geïntegreerde kabels
Voorvork
SR Suntour Mobie 32 63mm veerweg
Stuur
Aluminium, 30° back sweep, 31.8x660 mm
Handvatten
Comfort Ergo Microtech Plus
Stuurpen
Aluminum, verstelbaar
Zadelpen
Geveerd, 30.9x300mm
Zadel
Selle Royal Essenza Plus
Pedalen
Anti-slip Platform
Shifters
Shimano Altus, 8 versnellingen
Achterderailleur
Shimano Acera, 8-speed
Remmen
Tektro HD-M281, hydraulische schijfrem, 180mm [F] 160mm [R]
Remhendels
Tektro HD-M281
Cassette
Shimano 11-40T, 8-speed
Aandrijving
KMC e8 Sport, NP/BK, e-bike optimized
Crankset
38T kettingblad, Forged aluminium cranks
Velgen
Giant Double Wall Aluminum 622x21
Naven
Shimano HB-QC300 [F] Shimano FH-QC300-HM [R]
Spaken
Stainless 14G (2.0mm) [F] Stainless 13-14G (2.3-2.0mm) butted [R]
Banden
Schwalbe Road Cruiser Plus, 622x50 Wire Bead met reflectiestreep
Extra's
KSA18 direct mount standaard
Compatibility
Aegis Tire Checker
Verlichting
Giant Recon HL50, 50 lux [F], in de drager geïntegreerd achterlicht [R]
Slot
ABUS 4750X R (ART goedgekeurd)
Drager
MIK HD achterdrager
Spatbord/ Kettingkast
Aluminium spatborden, kettingbeschermer

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte160–175 cm167–182 cm174–189 cm181–196 cm
A Zitbuis lengte (mm)450500550600
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)270290320390
B Zitbuis hoek (degrees)75,7°74,2°72,8°71,2°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)590605620635
D Balhoofdbuis Lengte (mm)170170170170
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)957957957957
H Wielbasis (mm)1155115511551155
I Liggende achtervork lengte (mm)4823482348234823
J Bottom Bracket Drop (mm)75757575
K Stack (mm)672672672672
L Reach (mm)405405405405
N Stuur breedte (mm)660660660660
O Stuurpen Lengte (mm)707090110
P Cranklengte (mm)170170170170
Q Wielmaat622X50622x50622X50622X50

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

NewTour E+ 3 LST

€ 2.699

Aanvragen