Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven
Tijdelijk 5 jaar accu garantie

Giant · Modeljaar 2027

AnyTour E+ 1 LST

€ 4.499,00

Adviesprijs met 500 Wh accu

Kleur: Panther

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Accu

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle zeven fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

AnyTour E+ 1 LST · 500 Wh · € 4.499 · Lease a Bike

€ 87,68netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Lange dagen in het zadel vragen om een rit die van begin tot eind natuurlijk aanvoelt. Ontworpen met premium, dynamisch comfort in gedachten, geeft de AnyTour E+ prioriteit aan afstand, vertrouwen en efficiëntie.

Belangrijkste kenmerken

Gemaakt voor comfort

Gemaakt voor comfort

Een rechte zithouding, gecombineerd met een naar achter gebogen stuur en korte reach, vermindert belasting op rug, schouders en polsen. Stevige wielen, brede banden en uitstekende remmen zorgen voor extra stabiliteit en controle.

Giant E+ System

Giant E+ System

De motor, de bediening en de accu vormen samen het Giant E+ System. Ze werken naadloos samen zodat je elke rit opnieuw moeiteloos rijdt, zonder erbij te denken.

Betrouwbare veiligheid

Betrouwbare veiligheid

Geïntegreerde functies zoals E-Lock met alarmfunctie, Apple Find My, bandenspanning-checker*, Aegis Radar* die verkeer van achteren detecteert en geïntegreerde verlichting voor maximale zichtbaarheid.

Specificaties

Motor
Giant SyncDrive Sport3 85Nm, PedalPlus 6-Sensor technology
Bedieningsunit
Dubbelzijdig RideControl Ergo 4 op het stuur, RideControl Go2 aan/uit knop in het frame
Sensoren
Aegis Radar en Aegis Tire Checker (TPMS)
Display
Giant RideDash EVO, 3 inch full color LCD display, navigatiemogelijkheid op display met app
Accu
Persoonlijke accukeuze: 500 Wh, 625 Wh of 800 Wh accu (adviesprijs op basis van 500 Wh)
Lader
Giant EnergyPak 4A smart charger
Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Panther
Frame
ALUXX SL aluminium, geïntegreerde accu, interne kabelloop, trailer montagepunt en KSA40 standaard
Voorvork
SR Suntour MOBIE 34 2CR Air 60mm veerweg, 15x100mm steekas
Stuur
Giant Contour GT, geïntegreerde kabels, 30° back sweep, 31.8x660mm
Handvatten
Giant Comfort Ergo Microtech Plus Lock-on
Stuurpen
Giant Contour, geïntegreerd EVO display, verstelbaar
Zadelpen
Geveerd en in hoogte verstelbaar vanaf het stuur, 30.9mm
Zadel
Selle Royal Look-In gel Moderate Wide
Pedalen
Anti-slip Platform
Shifters
Giant RideControl Ergo 4 bedieningsunit met geïntegreerde elektronische schakelbediening
Achterderailleur
Shimano Cues LinkGlide Di2, 11-Speed
Remmen
Shimano Deore, BR-M420, hydraulisch, 4-piston, 180mm [F/R]
Remhendels
Shimano Deore, BL-M401
Cassette
Shimano Cues LinkGlide, 11-speed, 11-45T
Aandrijving
Shimano LinkGlide
Crankset
Forged aluminium
Max Chainring Size
42T
Velgen
Giant eX 2 700c Tubeless Ready Aluminium 622x21
Naven
Shimano 15x100mm [F] Shimano FH-QC400-HM [R]
Spaken
Stainless
Banden
Schwalbe Marathon E Plus, 622x50, Smart DualGuard Addix E
Extra's
KSA40 direct mount standaard
Verlichting
Supernova mini 2 LDM [F], Aegis in de drager geïntegreerd achterlight [R]
Slot
Abus Xplus Battery Lock / Abus 6950L XPlus NR (ART goedgekeurd)
Drager
MIK HD achterdrager. Aegis Radar compatible
Spatbord/ Kettingkast
Aluminium spatborden, kettingbeschermer

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte157–167 cm167–177 cm177–195 cm187–205 cm
A Zitbuis lengte (mm)380450480550
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°72,5°72,0°72,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)570590610630
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130170170170
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)90,690,690,690,6
H Wielbasis (mm)1106,31116,51130,11150,1
I Liggende achtervork lengte (mm)472472472472
J Bottom Bracket Drop (mm)70707070
K Stack (mm)625,9663,3663,3663,3
L Reach (mm)384,3380,5394,1414,1
N Stuur breedte (mm)660660660660
O Stuurpen Lengte (mm)9090110110
P Cranklengte (mm)170170170170
Q Wielmaat622X50622X50622X50622X50

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

AnyTour E+ 1 LST

€ 4.499

Aanvragen